Co to jest POI ( Points of Interests ) w nawigacji

Nawigacja jest z pozoru prostym w obsłudze urządzeniem. W zasadzie wyznaczamy tylko trasę i wszystko dzieje się samo. Jednak, warto czasem zagłębić się w jej dodatkowe opcje, dzięki którym możemy jeszcze lepiej wykorzystać takie urządzenie. Wiele osób zastanawia się co to jest POI ( Points of Interests ) w nawigacji.

Ta tajemnicza nazwa, to nic innego jak punkt w przestrzeni, który jest wart uwagi. Gdy taki punkt zobaczymy w naszej nawigacji, warto do niego zmierzać, ponieważ może się okazać, że jest to ciekawy zabytek w danym mieście, który warto zobaczyć.

POI na mapie GPS

Ponadto, przykładem POI może być również  kino, teatr, apteka, szczyt górski, stacja kolejowa. Jak widać, są to przydatne informacje, które są korzystne dla osób, które dopiero przyjeżdżają w dane miejsce. Dzięki takiej funkcji nawigacji, można będzie z takimi miejscami się zaznajomić i w łatwy sposób je znaleźć. Dzięki temu, jak najbardziej uzyskać będzie można wysokie zadowolenie z efektów, jakie osiągniemy. W końcu będziemy mogli znaleźć najważniejsze miejsca, których zazwyczaj poszukujemy w mieście, do którego się udajemy. A wszystko to dzięki nawigacji Vordon do ciężarówki.

Nawigacja okaże się w tym zakresie bardzo pomocna. Zdecydowanie, poruszanie się po mieście, dzięki znajomości POI będzie dużo łatwiejsze. W końcu, będziemy wiedzieli dokąd zmierzamy.

Wszystko stanie się dzięki temu przejrzyste i będziemy mogli trafić do najważniejszych punktów w mieście, które zaliczane są do grona użyteczności publicznej. Na pewno nawigacja, w której taka funkcja się znajduje, będzie dla nas bardzo pomocna w wielu sytuacjach.

 

Reklamy